ش. خرداد ۱۷ام, ۱۳۹۹

دنیای خبر

مهم ترین رویدادهای ایران و جهان

با چراغ سبز دولت انگلیس، سفارت ایران در لندن به تصرف فرقه شیرازی درآمد/ خبرنگار صدا وسیما در لندن: ۲ ساعت از حادثه گذشته اما پلیس کاری نمی‌کند

1 دقیقه خوانده شده

عده ای از اعضای فرقه شیرازی با عنوان حمایت از بیت سید صادق شیرازی و اعتراض به دستگیری فرزند وی امروز در لندن متعرض به سفارت ایران در این شهر شده و با بالا رفتن از دیوار سفارت پرچم کشورمان را پایین کشیده و پرچم های خود را به نمایش آوردند.

گروه بین‌الملل-رجانیوز: اعضای فرقه شیرازی از ساعتی پیش با حمله به سفارت ایران در لندن، وارد فضای سفارت جمهوری اسلامی ایران در این شهر شدند.
به گزارش رجانیوز برخی از خبرهای منتشر شده درباره این اقدام به شرح زیر است:
– اعضای فرقه شیرازی با سرنگون کردن پرچم مقدس کشورمان، پرچم گروهک خود را بر بام سفارت به اهتزاز درآوردند.
– تسخیر سفارت به صورت زنده از برخی شبکه‌های ماهواره ای متعلق به شیرازی ها به صورت زنده در حال پخش شدن است.
– پلیس لندن تا این لحظه کمترین واکنشی درقبال این رفتار تروریستی نشان نداده است.
– عده ای از اعضای فرقه شیرازی با عنوان حمایت از بیت سید صادق شیرازی و اعتراض به دستگیری فرزند وی امروز در لندن متعرض به سفارت ایران در این شهر شده و با بالا رفتن از دیوار سفارت پرچم کشورمان را پایین کشیده و پرچم های خود را به نمایش آوردند.
-این افراد که تصاویر سید صادق شیرازی و سید حسین شیرازی را در دست دارند،  وابسته به گروهی با عنوان هیات «خدام المهدی» هستند که در حومه لندن فعالیت دارند.
– شبکه ماهواره ای فدک که گفته می شود وابسته یاسر الحبیب (کویتی الاصل)  است و ارتباط خاص با هیات خدام المهدی دارد پوشش پر رنگی به این ماجرا داده است.
– شبکه ماهواره ای فدک دیدگاه های تندی راجع به جمهوری اسلامی ایران دارد و به صورت افراطی به دشمنی افکنی بین شیعه و سنت اصرار می ورزد.
-تسخیر سفارت ایران توسط تشیع لندنی در حالی اتفاق افتاده است که این فرقه در سالهای اخیر تحت حمایت دولت کامل دولت انگلیس به دشمنی با جمهوری اسلامی ایران و اختلاف افکنی افراطی میان شیعه و سنی میپردازد.
-احداث چندین شبکه ماهواره ای در لندن، حوزه های علمیه، اقدام به برگزای مراسم توهین به مقدسات اهل سنت، افراط و انحراف در عزاداری امام حسین(ع)، دشمنی با ولایت فقیه و … از جمله اقدامات در سالهای اخیر توسط فرقه شیرازی جهت دشمنی با ایران بوده است.
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ممکن است ندیده باشید